Ökomööbli startup
Priit K
Nõustamine andis väga palju väärtuslikku. Sain selgemaks, kui tähtis on fookus, oma sihtgrupi tundmine, oma konkurentide tundmine, kuidas leida nende + ja - ning neid siis enda kasuks ära kasutada - tuleb lahendada probleemi mitte lihtsalt pakkuda toodet/teenust ning kui otsida probleemile lahendust võib sinu tootest/teenusest välja kooruda midagi palju ägedamat ja kasulikumat.
Rahvusvaheline transport
Erko V
Kindel on see, et seda teenust/tuge on igal alustaval, kasvaval või siis juba pikemalt tegutsenud ettevõttel vaja. Sest väljast poolt „maja“ võivad tulla hoopis teised nägemused/ lahendused professionaalsemad. Tavapärane praktika on ju, et ettevõtjad kuhjuvad/ tegelevad päevast päeva igapäeva muredega. Sellest tulenevalt võib vahest see suurem siht hägustuda ja siis on hea kui see plaan üle vaadatakse
Toiduainetööstus
Reena M
Teadsin, et abi on vaja fookuse paika panemisega, aga selle tegemise käigus tuli välja ka igasuguseid muid nüansse - mis puudu oli ja kuidas oma pakutavat teiste seast välja paistma panna ning kui valesti me seda asja algul vaatasime. Ootused ja eeldused said täidetud ning rohkemgi veel, ei oleks arvanud, et ühest nõustamisest kõik see välja tuleb!
Ökomööbli startup
Silver K
Kasulikku ja uut infot saime väga palju, raske on välja tuua see kõige-kõige kasulikum teave, aga kui tõesti pean, siis arvan, et tegid meie igava toote(jah, nüüd vaadates oli see toode igav)palju paremaks, uus toode lahendab meie kliendi probleemi ja kõik muud vajalikud kriteeriumid, et ettevõtmine oleks edukas.
Graafiline disain
Andrus S
Soovitaksin 100% ja kolme käega kõigile ettevõtjatele. Nii tegutsevatele kui alustavatele, see nõustamine ja jutuajamine Liisbetiga on kõigile kasulik. Tahaks veel korra tänada, et olid nõus meiega rääkima ja andsid meie ettevõtmisele uue näo ja lootuse olla edukas.
Vesi ja kanalisatsioon
Nele L
Kõik korrad, kui olen teie poole pöördunud, olen saanud vajalikku abi, nõu ja soovitud tulemuse. Suured tänud selle eest! 🙂 Kuigi konstruktiivne kriitika on alati hea ja aitab teenust parandada, siis senini tõesti ei tule ette ühtegi olukorda, mida oleks saanud lahendada kiiremini või paremini.
Metalliettevõte
Jaanis L
Esmase nõustamise tulemusel kasvas meie ettevõtte käive paari kuuga üle 200%. Iga uus sessioon on andnud teadmisi ja pannud tegutsema!
Beverage manuf. in HR (mentorluse raames)
Lana V
We recently got a brand strategist (who is my new boss) and he knows approximately 0,1% of what you know and is probably 30 years older than you
Reklaammaterjalid
Ruve O
Ma tänan Sind ja Sinu kolleege, olete selles valdkonnas lippu kõrgel hoidnud – vastanud kannatlikult mu rumalatele küsimustele ja pole viivitanud vastustega. Kindlasti soovitan teistele!
Õhufiltrid
Jan S
Loodan, et sa ei kontakteeru minu rivaaliga (*****ga) Ma ei soovi küll, et annad oma häid mõtteid ja oskusi neile. Mina liigun selles suunas, millest vestlesime. Tänan Sind, Sa olid väga inspireeriv, ning andsid minule ka mitmeid häid mõtteid, kuidas toimetan. Aitasid näha teisest suunast:)
Puitmööbel
Martin K
Mulle väga meeldib millise pühendumisega te oma tööd teete. Saime väga palju vajalikku uut infot kuidas brändi õigesti üles ehitada. Koostöö hakkas sujuma juba esimesest e-mailist peale. Praeguseks oleme juba teinud koostööd 5 aastat ja jätkame seda kindlasti edasi. Soovitan julgesti ka teistele!
Spordiriided
Maksim P
Oleme HUGiga väga rahul. Olete väga abivalmid ja otsite alati paremaid lahendusi. Oleme saanud häid soovitusi, samuti saanud realiseerida kõik meie ideed. Saame julgelt soovitada HUGi teistele ning soovime teile palju edu!
Electrical equipment DK
Daniel H
My company has been working with you for years and you´ve helped us to create great amount of value both in increased revenue and overall business knowledge. Thank you for being part of our team!
Fotograafia
Anni K
Oma ala professionaalina on mul vähe teadmisi ärivaldkonnast – sellealane nõustamine on väga vajalik, kasulik, tegi pildi palju selgemaks, et mis on tegelikult oluline üldse teha. Soovitan seda nõustamist kõigile, kes tahavad lihtsalt ´oma asja´ teha aga ei oska veel mõelda kui ettevõtjad
Reklaammaterjalid
Urmas L
Andsid mulle julguse teha suuremaid ja julgemaid otsuseid. Ja mõista, et selleks, et selle firmaga üldse kuskile jõuda, peangi pisut riskima ja töötaja töö asemel hakkama juhtima. Tegin otsuse võtta tööle 2 töötajat, mis oli plaanis alles 2 aasta pärast ja kõik sujub! Aitäh Sulle!

Väsinud aeglasest kasvust või tüütutest probleemidest? Oled valmis asjad liikuma panema? Kirjuta meile ja arutame! Contact Icon